Návykové fajčenie

Máte problém s fajčením? Neviete prestať so svojou závislosťou? Radi by ste radšej tie peniaze, ktoré dávate na cigarety, usporili na horšie časy? Možno je to reálne, no aj veľmi ťažké. Nie každému sa podarí nejaké peniaze ušetriť. Ak plánujete sporenie, mali by ste prestať fajčiť. Peniaze možno nemíňate len na cigarety, ale možno aj na alkohol. Ak spojíte cigarety a alkohol, peniaze sa vám minú ako nič. Neviete si nijaké peniaze odložiť mesačne bokom? Problém hľadajte práve vo vašich závislostiach. V prvom rade by ste mali obmedziť vaše závislosti na minimum. Len tak sa vám podarí mať nejaké peniaze, ktoré môžete vložiť hoci aj na sporiaci účet.

fajčenie

Fajčiari a alkoholici to majú s peniazmi veľmi náročné. Musia myslieť práve na tieto svoje závislosti, aby mali dostatok financií aj na ne. Stali sa súčasťou ich životou. Nie je to správne riešenie, ktoré by ste mali nechať len tak. Riešenie prichádza vo forme prestania s fajčením aj s alkoholom. Ak neviete prestať vy sami, skúste vyhľadať odbornú pomoc. Kým je ešte čas, vyskúšajte rôzne liečebne. Neskôr by sa vám vaša manželka spolu s deťmi otočilii chrbtom. Prišli by ste o všetko, na čom vám kedysi záležalo. Môžete raz prísť aj o váš domov. Každopádne by ste s tým mali niečo urobiť, kým nebude neskoro.

cigareta

Ak máte rodinu, na ktorej vám záleží, je na čase s tým skončiť. Ukončiť tento nezdravý spôsob života a začať sporiť si peniaze. Peniaze môžete sporiť svojim deťom, aby sa mali v živote lepšie. Nech si z vás neberú časom príklad. Možno si z vás zoberú negatívnu skúsenosť, o ktorú v budúcnosti nebudú mať záujem. Zlozvyky a závislosti sú veľmi osobnou a chúlostivou témou. Mnohí ľudia si neuvedomujú, že sú na niečom závislí. Myslia si, že keď to robia iní, môžu aj oni. No neuvedomujú si následky. Tie prídu neskôr v omnoho horšom podaní.

Back To Top