Chceli by ste pracovať v banke?

Ja teda rozhodne nie. Mala som tú príležitosť uchádzať sa o túto prácu, ale jednoznačne som sa rozhodla, že sa teda takéhoto pohovoru nezúčastním. Dnes sa mi moje rozhodnutie potvrdilo, že by som tam určite nechcela pracovať.
Manžel si vybavoval úver na naše bývanie ešte pred našou svadbou takže je to všetko napísané na neho. Ja tam nefigurujem. Takže keď sa niečo deje, tak volajú jemu, aby prišiel do banky. Takisto mu volali aj minulý týždeň, aby sa zastavil v banke. Myslel si, že sa niečo deje s úverom a preto sa tam zastavil hneď ako to bolo možné. Nehladiac na to, že kvôli tomu vymeškal pár hodín v práci, ale vraj keď je to asi dôležité v banke niečo s úverom.kufrík peňazí.jpg
No, to určite!
Pracovníčka ho tam len zavolala na to, aby mu ponúkla životné poistenie, ktoré nemá. Takisto mu núkala, aby si uzatvoril nový účet na sporenie, pretože tento je už nevýhodný. Hlavne, že si ho uzatváral nový koncom minulého roka, pretože bol nevýhodný vraj. Neskutočné. Ale to nie je všetko. Takisto mu ponúkla, aby si uzatvoril druhý alebo tretí pilier, pretože je to určite výhodné.
No povedzte mi, ale naozaj pravdu, je toto normálne? Aby ľudí volali do banky kvôli takýmto veciam? Veď človek sám vie, či si chce niečo uzatvoriť alebo nie. Je to neskutočné, že vy si myslíte, že je to niečo dôležité a pritom vás oberajú o drahý čas, ktorý môžete stráviť v práci.papierová bankovka.jpg
Ale áno, rozumiem, osobne sa odmieta oveľa ťažšie a už to asi vedia odhadnúť, ktorý klient sa dá presvedčiť pri osobnom stretnutí. Môj manžel sa síce trochu dá zmanipulovať, ale uzatvárať hneď niečo nebude, takže som rada, že ho nedokážu nahovoriť na hocičo. Potom by to bolo naozaj veľmi kruté, keby sme mali platiť všetko, čo mu ľudia nanútia.
Už skončite s týmito finančnými „VÝHODNÝMI“ ponukami, prosím! Dajte ľuďom pokoj! Keď niekto niečo bude chcieť, tak si to uzatvorí!

Back To Top