Investujte do kryptomien

V posledných rokoch kryptomeny zažívajú veľký boom a čoraz viac ľudí sa zaujíma u túto tématiku. Na to aby ste boli lídrom v obchodovaní s kryptomenami musíte študovať množstvo informácií a venovať tomu čas. Pre obyčajných ľudí tu je Fumbi.

Čo sú kryptomeny?

Kryptomeny sú virtuálne meny, ktorými sa dá v niektorých krajinách už aj reálne platiť. Medzi najznámejšie kryptomeny patrí Bitcoin, ktorý si drží neuveriteľnú cenu niekoľko desiatok Eur. Celá bublina okolo kryptomien je zložitá a nie všade sú sto percentne akceptovateľné.

Bitcoin

Fumbi je internetová stránka od slovenských programátorov, ktorá vám pomôže rozumne investovať do kryptomien. Vašou jedinou úlohou je urobiť vklad, ktorý je v najnižšej hodnote 50 Eur. Výška vkladu závisí len od vašich možností. Vo Fumbi za vás použiju vaše prostriedky na kúpu kryptomien. Peniaze môžete vložiť do Indexového piliera, kde obchodujete s viacerými kryptomenami podľa aktuálneho trhu, alebo priamo do Bitcoinu a zlata. Podľa trhu sa vaša investícia zhodnocuje. Vaše peniaze, ktoré máte na účte si môžete kedykoľvek vybrať, avšak musíte počítať aj so vstupným poplatkom, ktorý však predstavuje len minimálne percento.

Aplikácia na investovanie

Pri investovaní do kryptomien sa využíva pravidlo, že výhodné vklady by sa mali realizovať, keď je trhová cena nižšia. Vtedy nakúpite výhodnejšie a pri náraste trhu bude váš zisk vyšší. Výhodou Fumbi je, že sa o všetko postarajú za vás. Algoritmy vedia, kam je najvýhodnejšie investovať a ktoré produkty nakúpiť. Aplikácia sa neustále zlepšuje a zákazníci sa môžu tešiť aj na nové produkty. Všetko má však aj určitú dávku rizika. Keďže sa jedná a pomerne nové, virtuálne platidlá, musíte brať do úvahy aj možno pádu trhových cien, čím prídete o svoje úspory. Vložené peniaze by teda mali byť vašou nepotrebnou rezervou, ktorú v prípade straty nebudete nutne potrebovať.

Back To Top