Vyberte si ideálne členkové čižmy do každého počasia!

Obdobie jesene a zimy je charakteristické chladnejším počasím, počas ktorého nie sú výnimkou ani výdatné dažde alebo sneženie. V takomto počasí sa snažíme byť stále v teple. To by malo platiť o všetkých častiach tela, najmä o nohách, od ktorých nám je najchladnejšie. Preto by sme rozhodne nemali podceňovať teplú obuv. Ako to už však býva, hlavne dámy dbajú na to, aby bola obuv nielen funkčná, ale aj trendy. Moderné členkové čižmy sú preto presne to, čo by vo vašej zbierke topánok určite nemalo chýbať. Členkové čižmy je možné kombinovať s čímkoľvek. Poďte sa spoločne s nami pozrieť, ako si vybrať tie pravé.
tmavé rifle

Aké vlastnosti by mali mať ideálne členkové čižmy do chladného počasia?


Vzhľad topánok je jedna vec, na prvom mieste by však mala byť funkčnosť. Pokiaľ v topánkach plánujeme absolvovať aj prechádzky či cestu do práce pešo, pravdepodobne ich vzhľad stačiť nebude. Členkové čižmy rozhodne vyberajte podľa zvrškového materiálu. Koža je najobľúbenejším materiálom vďaka svojim vlastnostiam. Pokiaľ sa o ňu dobre staráte, odvďačí sa vám pekným vzhľadom a funkčnosťou. Kožené členkové čižmy vám pri správnej starostlivosti len tak nepremoknú a pokiaľ sú dostatočne vystužené, vaše nohy budú stále v teple. Je rozdiel, či si kupujete členkové čižmy na prechodné alebo zimné obdobie. Zimná obuv by mala mať zvnútra o vrstvu naviac. Tá by mala zabezpečiť, že cez topánku neprejde zima dovnútra v takej miere, ako je to u nevystužených topánok.
boty s podpatky

Ako vybrať trendy členkové čižmy?


Členkové čižmy zvoľte podľa toho, na akú príležitosť ich plánujete nosiť. Pokiaľ do práce, mali by byť o niečo elegantnejšie. Veľmi trendy sú v súčasnosti členkové čižmy na šnurovanie. Sú praktickým kúskom, ktoré je možné využiť nielen do práce, ale aj na voľný čas. V obchodoch dnes nájdete skutočne široký sortiment nielen čo sa týka tvarov, ale aj farebných prevedení. Vždy však dbajte na dostatočnú starostlivosť o svoje topánky. Po každej prechádzke ich poriadne umyte a ošetrite. Tak vám vydržia dlho ako nové.

Prezrite si široký sortiment členkových čižiem na webovej stránke https://www.glashgirl.sk/ a vyberte si tú správnu obuv pre vaše nohy!

Back To Top