Tipy pre skvelú detskú narodeninovú párty!

1. Rozhodnite sa o rozpočte. Prvým krokom pri plánované detskej oslavy je rozhodnutie, koľko ste ochotní minúť. Ak neurčíte limit, nakoniec utratíte viac, ako by ste pôvodne chceli. Tiež sa rozhodnite, koľko chcete minúť v konkrétnych kategóriách, ako sú jedlo, dekorácie a darčeky. Ak je vaše dieťa dosť veľké, povedzte mu o tom, koľko by ste chceli minúť. Táto vec je vynikajúcou príležitosťou naučiť vaše deti niečo o peniazoch.balonky.jpg
2. Nenavrhujte drahé témy. Ak navrhnete známu tému, bude drahšie kúpiť všetku výbavu, ktorá s tým súvisí – napríklad taniere, servítky a dekorácie. V skutočnosti deti tieto veci ani nezaujímajú. Oveľa viac sa bavia so svojimi priateľmi, než aby si všimli ozdoby. Pokiaľ pozvánky a torty obsahujú tému, je to v poriadku. Ak naozaj chcete dekorácie, vytvorte si vlastné. A skúste do toho zapojiť aj deti, bude to pre ne zážitok!
3. Jedným z najväčších výdavkov na organizovanie večierkov je jedlo. Najjednoduchším riešením je vyhnúť sa jedlu. Ušetrite tonu, najmä ak oslava zahŕňa deti aj dospelých. Nastavte párty na poludnie, aby vaši hostia neočakávali obed.
4. Obmedzenie počtu hostí Ďalším spôsobom, ako ušetriť značné množstvo peňazí, je obmedziť počet hostí. Ak je navyše vaša párty u vás doma, ušetríte napríklad pozvánkach či jedle.
5. Nekupujte tortu z pekárne. Koláče z pekárne môžu byť skvelé čo sa týka chuti, ale môže vás to vyjsť poriadne draho.narozeniny.jpg
6. Naučte sa, ako vyrobiť balóniky a obliecť sa ako klaun alebo iná postava. Na pobavenie detí nemusíte byť profesionál. Snažte sa vyhýbať tomu, aby deti oslavovali v drahej reštaurácii či zábavnom parku. Je predsa toľko skvelých možností, ako vytvoriť super program aj na vašom pozemku či v byte!
7. Ak potrebujete ušetriť peniaze na párty, pretože ste už nakúpili veľa darčekov, vždy môžete ušetriť peniaze pomocou jedinečných a kreatívnych nápadov na balenie darčekov, ako sú komiksy, staré tričká alebo bublinkové fólie.

Back To Top