Najlepšie VPN programy pre Mac

Keď sa VPN používa správne, môže výrazne posilniť vaše online súkromie, pomáhať pri zabezpečovaní vašich osobných informácií a dokonca aj spoof vašej polohy na svete – čo vám umožní prístup na webové stránky alebo služby, ktoré by inak boli z dôvodu regionálneho blokovania mimo dosahu.

S rastúcou popularitou prišiel zvýšený počet poskytovateľov súperiacich o vaše podnikanie. To robí hľadanie najlepšieho, aby vyhovoval vašim potrebám ťažké. Aby sme vám pomohli vyriešiť správneho poskytovateľa, zaviazali sme sa k rozsiahlemu výskumu a testovaniu služieb, ktoré zodpovedajú vlastníkom Mac.vpn.jpg

Ak nič iné než to najlepšie urobíte, pozrite sa na náš pravidelne aktualizovaný zoznam vedúcich skupín.

Ak dávate prednosť vlastnému nakupovaniu, máme tam aj vaše chrbát: Každá z testov, ktoré testujeme, je dôkladne preskúmaná, čo vám umožňuje urobiť informované rozhodnutie o tom, na ktorý z nich chcete svoje peniaze hodiť. Pozrite si kompletné zhrnutia našich výberov a náš úplný zoznam recenzií nižšie:

NordVPNje presvedčivá voľba pre službu VPN vďaka dobre zaokrúhlenej množine funkcií a väčšinou konkurenčným cenám. NordVPN je najlepšia všestranná služba pre väčšinu používateľov počítačov Mac. Ponúka nadpriemerné šifrovanie dát, aby sa zabezpečilo, že ich údaje budú v tuneloch bezpečné. Má tiež veľkú sieť serverov: viac ako 3 000 serverov sa rozprestiera vo viac ako 60 krajinách, čo vám umožňuje spoofovať veľké množstvo miest a vyhnúť sa zahlteniu serverov.úrok.jpg

Aj keď časy pripojenia na server nevyhrajú žiadne rýchlostné záznamy, VyprVPN vlastní namiesto prenajímania serverov a zapisuje vlastný kód. Tento prístup k službe spolu s dlhoročnou históriou presadzovania práva na ochranu súkromia online a faktom, že jeho kancelárie sa nachádzajú v krajine s prísnymi zákonmi o ochrane súkromia.

Najnovšia verzia CyberGhost so sídlom v Rumunsku si udržiava svoju špičku v celkovej priemernej rýchlosti pripojenia, vďaka čomu je vynikajúca oproti ostatným VPN, ktoré sme doteraz testovali. Ak máte záujem o pripojenie k VPN serverom nachádzajúcim sa v kontinentálnych Spojených štátoch, CyberGhost je ten, ktorý porazí.

Back To Top