Má vaša bábika zachlpené vlasy?

Bábiky Barbie sú veľmi obľúbené pri malých, ale aj väčších dievčatkách. Hrajú sa s nimi reálne príbehy, ktoré zažívajú v domácnosti. Preto je veľmi dôležité prostredie, v akom deti vyrastajú. Veľa si z neho zoberú. Preto by sme im radi spravili radosť a pomohli s rozčesávaním vlasov bábik.bábika v špinavých rukách

  1. V prvom rade musíte rozpustiť vlasy danej bábike, ak ich nemá rozpustené. Držím palce, aby sa vám to podarilo. Prstami ich pekne porozplietajte.
  2. Máte doma aviváž alebo kondicionér? Budete ich potrebovať, minimálne teda aspoň jeden z nich. Umyte bábike s nimi vlasy alebo ich nechajte pokojne namočené aj cez noc, aby nasiakli do plastových vlasov aspoň trošku. Pozor však dajte na to, aby ste farebnými avivážami alebo kondicionérmi nezafarbili barbine vlasy. Môže však z toho vzniknúť celkom pekný preliv J
  3. Vysušte ich. Buď zvolíte sušenie na vzduchu alebo fénom, to je už na vás.
  4. Teraz začína naozajstná starostlivosť a práca. Začíname s rozčesávaním bábikiných vlasov. Pekne od spodku ako aj na človeku. Zaberie vám to asi dosť veľa času, ale mladé slečny vám s tým určite môžu pomôcť. Snáď máte dostatočnú trpezlivosť na rozčesávanie.
  5. Keď už máte vlasy rozčesané, tak ich vyžehlite. Zostali totiž určite také pokrčené a preto je tento krok veľmi dôležitý na to, aby sa nevrátili do pôvodného stavu. Musíte si však dať pozor na to, aby ste ich pri tejto činnosti neroztopili.

blond barbie
Pre svoje deti urobíte snáď čokoľvek a preto vám verím, že to nie je vždy jednoduché uviesť vlasy bábik do pôvodného stavu, ale radosť v detských očkách sa vám o to postará. Potom si môžete zavolať aj kamarátky a ukázať im, čo ste sa naučili. Prípadne si založiť živnosť na rozčesávanie vlasov bábikám. Možno by to šlo. Existujú predsa aj zaneprázdnené matky, ktoré nemajú času nazvyš a využijú rôzne služby, tak prečo nie aj toto.

5/5 - (1 vote)
Back To Top