Mikrovlnná rúra

Domáce jedlo, ktoré je pripravené s láskou naozaj chutí perfektne. Ale chutí aj vtedy, keď už nie je čerstvé a teplé? Mikrovlnná rúra je úžasná záchrana!

turkey-218742_1280

Mikrovlnná rúra

Pamätáte si tie časy, keď ste si navarili chutné jedlo, ktorého bolo veľa a zostalo aj na pozdejšie? Vtedy však jedlo postálo a nebolo teplé a nevypadalo vábne. Museli ste ho ohriať znovu na mašine alebo v rúre. Ak ste ohrievali mäso, pri opakovanom hriatí sa mäso spieklo alebo ak ste si práve hriali cestoviny na panvici, tak sa vám prilepili na dno hrnca a všetky cestoviny páchli po zhorenine. Ak ste boli veľmi hladný, nemali ste na výber a museli ste ich tak či tak skonzumovať. Čo sa stalo s vašim žalúdkom iste každý pozná- bolesti v bruchu a nepríjemné kŕče sprevádzané hodinami strávené na WC.  Tomu je však koniec!

Ten kto vymyslel tak skvelý kuchynský spotrebič, akým je mikrovlnná rúra je istotne pre značné množstvo gazdiniek boh.  Pretože vieme dobre, že rodiny s malými deťmi nevaria len na jeden deň. Preto je výborné, ak si jedlo vieme opakovane ohriať a mikrovlnná rúra je presne na to určená. Dá sa tam ohrievať akýkoľvek druh jedla. Samozrejme sa do mikrovlnnej rúry nesmie vložiť nič čo má kovové súčasti ba ani pekne ozdobený tanier. Pretože môže ľahko zoskratovať a vybuchnúť. Tento domáci pomocník má rôzne funkcie  jednou z nich je výroba slávneho popcornu. Samozrejme príprava popcornu má tiež svoj návod. Taktiež má funkciu rozmrazovania. Dokonca si viete spraviť vajíčko na tvrdo, či pripraviť párky. Jednoducho je to skvelý pomocník. Vedia ho ľahko obsluhovať aj deti.

cooker-82993_1280

Čistenie mikrovlnnej rúry

Čistenie tohto pomocníka nie je nič náročné, jednoducho ju otvoríte a poutierate nejakým prostriedkom a podvihnete tanier, ktorý je vložený na ohrev jedál a tiež poutierate. No nie je tento pomocník užitočný? Rozhodne si ho obľúbite a už si bez neho nebudete vedieť ohriať jedlo, ktoré bude naďalej vábne a chutné- ako keby ste si ho uvarili pred chvíľkou.

Typ mikrovlnnej rúry: klasická alebo digitálna, ktorá je už na vyššej úrovni a disponuje s digitálnou obrazovkou.

Prevedenie: biela, čierna, chrómová, červená.. Výber je samozrejme na vás.

Back To Top