Ako zdokonaliť svoj vzhľad?

Ženy sú nežné a jemné stvorenia. A práve šperky dotvárajú tú pravú ženskosť. Správne zvolený šperk dokáže natoľko zaujať okolie, že nemusíte zvýrazňovať nič iné. Aj keď najčastejším doplnkom na ženskom tele bývajú náušnice, ktoré zdobia uši každodenne, do popredia sa dostávajú aj ďalšie šperky, ktoré môžete nosiť aj na bežné nosenie. Nemusíte sa báť experimentovať, pretože dnes sa v móde medze nekladú a vy si môžete dovoliť takmer čokoľvek. Akými ďalšími šperkami teda doplniť outfit?

Náhrdelník.

Každý má obľúbený náhrdelník alebo retiazku, ktorú nosieva pravidelne. No dizajnovými kúskami môžete ešte viac zdokonaliť svoj vzhľad. Pokiaľ rady nosíte výstrih, dlhá visiaca retiazka dokonale zvýrazní váš dekolt. Na retiazku by ste nemali zabúdať ani pri rolákoch. Práve na takomto podklade vyniknú minimalistické retiazky s príveskom.

strieborný náhrdelník

Prstene.

Väčšina žien nosí na prste zásnubný prsteň a obrúčku, ktorú ani nedáva dole. No skúšali ste vymyslieť aj niečo nové? Kombinácia prsteňov rôznych štýlov, hrúbky a farieb je viac než moderná. Nemusíte sa báť nosiť prstene aj na iných prstoch ako prstenník. V dnešnej dobe je obľúbené nosiť prstene na palci. Trendové sú aj malé prstene, ktoré si umiestnite len ku nechtu. Takto môžete mať na jednom prste aj dva či tri prstene. Nezabúdajte však na peknú manikúru. Prstene pritiahnu pozornosť na vaše ruky a nevydarenou čo starou manikúrou pokazíte celý dojem.

farebný prsteň

Brošňa.

Pokiaľ zaraďujete brošne do minulého storočia, ste na omyle. Novodobý trend brošní už využívajú aj svetoví módni návrhári. Brošňou dokonale zvýrazníte najmä čiernu a bielu farbu. Nosia sa veľké, malé brošne, strieborné ale aj farebné. Na košeli, svetri, dokonca aj na kabelke. Pri elegantnom outfite, ale aj pohodlnom. Brošne sa vôbec nemusíte báť. Nosí ju aj väčšina známych osobností a tento trend je veľmi populárny.

Strieborné šperky Gameon ponúkajú široký výber produktov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Na Gameon nájdete nielen kvalitné kúsky, ale aj moderné produkty za výhodné ceny.

Back To Top