Jedálenské stoly v štýle Loft – do akého typu podniku sa hodia?

Stoly v loftovom štýle dokážu očariť mnohých ľudí a interiéry v loftovom štýle sú originálne a rozhodne upútajú pozornosť a podnietia ľudí, aby zostali dlhšie.

Loftový štýl – alebo čo presne?

Loftový štýl sa vyznačuje predovšetkým tým, že je možné kombinovať rôzne prvky, vďaka čomu môžeme dať interiéru jedinečný a veľmi individuálny charakter. V tomto dekore môžeme nájsť prvky iných interiérových štýlov, napríklad industriálneho, retro alebo vintage. Prvky DIY sú tu tiež veľmi žiadané. Tí, ktorí majú bohatú predstavivosť a manuálnu zručnosť, tu preto majú možnosť preukázať svoje schopnosti. Základom podkrovia je predovšetkým kov a surové drevo. Prevláda skôr chladná paleta farieb, zatiaľ čo osvetlenie by malo byť v teplých tónoch.

Ako vyzerajú stoly v podkrovnom štýle?

Pôdne stoly sa vyznačujú predovšetkým svojou jednoduchosťou. Drevená doska je podopretá na podstavci z kovových profilov, ktoré môžu mať samozrejme rôznu hrúbku a podobne. Je to pomerne strohý dizajn, ale vďaka tomu je nábytok veľmi univerzálny. Takéto stoly sú mimoriadne estetické a zároveň veľmi funkčné. Poskytujú stabilitu a sú veľmi pevné, takže vydržia mnoho rokov. Známe príslovie hovorí, že „v jednoduchosti je sila“, a preto je nábytok v štýle loftu ideálny do mnohých miestností.

jídelní stoly

Podkrovné stoly v reštauráciách

Stoly v štýle loft sú ideálne pre reštaurácie, ktoré sa nachádzajú napríklad v starých meštianskych domoch. Interiéry, ktoré na prvý pohľad pôsobia neatraktívne a zanedbane (napr. interiéry, v ktorých sú voľným okom viditeľné potrubia a armatúry), sú ideálne pre štýl loft. Veľmi žiadaným prvkom sú aj tehlové steny, ku ktorým sa určite hodia stoly v loftovom štýle –> https://alponabytok.sk/38-loftove-stoly. Tento nábytok nájde svoje dokonalé miesto v industriálnych interiéroch. Veľmi zaujímavým spôsobom využitia tohto nábytku je aj zariadenie vonkajšej terasy v reštaurácii. Správnym osvetlením môžeme vytvoriť skutočne jedinečnú, magickú atmosféru a spríjemniť zákazníkom stolovanie počas letných večerov. Loftové stoly sa samozrejme dajú použiť aj v reštauráciách zariadených v modernom, klasickom alebo škandinávskom štýle.

Stoly v štýle loft sa dajú použiť v mnohých miestnostiach. Najdôležitejšie je, aby usporiadanie tvorilo súvislý celok, lahodilo oku a, samozrejme, priťahovalo zákazníkov. Dobre zvolený nábytok môže zákazníkov prinútiť, aby sa k vám vracali, preto je dôležité, aby ste si pred konečným rozhodnutím premysleli svoje potreby. Na trhu je k dispozícii mnoho stolov v podkrovnom štýle, takže v závislosti od veľkosti alebo potrebného tvaru si každý nájde niečo, čo bude vyhovovať jeho priestorom.

Back To Top