S bublinkami bude vaša zásielka v bezpečí

Papierové obálky sú klasická možnosť ako poslať niekomu list alebo dokumenty, no pri tomto materiáli je možnosť, že neodolá poveternostným podmienkam, s ktorými sa môže obálka počas putovania k adresátovi stretnúť. Papier nie je odolný proti vode, ľahko sa roztrhá, takže tu hrozí riziko, že jej obsah sa môže znehodnotiť alebo úplne zničiť. Týmto nástrahám však plastová obálka dokáže hravo odolať.

Klasika je stále v kurze

Plast je materiál, ktorému vďačíme za to, že všetko, čo do takejto plastovej obálky vložíme, bude v nej v bezpečí, neznehodnotí sa vplyvom vlhkosti či vody, nepoškodia ho slnečné lúče, ani prach či iné nečistoty sa k nemu nedostanú a navyše odolá aj nie práve jemnému zaobchádzaniu prepravcami. Všetko toto dokáže splniť plastová bublinková obálka. Jej vnútorná strana je z bublinkovej fólie, ktorá ochráni aj krehkejší tovar pri nešetrnom zaobchádzaní.

Čierna farba vnútra dokonalo ukryje tajomstvo obsahu obálky, uzatváranie e, ktoré môže byť na ZIP alebo posuvným jazdcom či lepiacim pásikom bublinkove obalky ju dôkladne uzavrie a von sa nič nedostane, nevysype ani nepostráca. Obálky sa vyrábajú vo viacerých veľkostiach, aby sa do nich zmestili predmety rozličných rozmerov, môže ísť o papierové dokumenty, tlačoviny, knihy, drobné súčiastky, bižutériu, kozmetiku alebo aj textil neveľkých rozmerov. Mäkké bublinky zabezpečia, že aj krehké predmety zostanú nepoškodené a v celku sa dostanú až k adresátovi.

Bižutéria bude v bublinkách ako vo vatičke

Vonkajšia farebná úprava obálok môže byť v klasickej bielej farbe alebo v zaujímavej holografickej úprave, no vybrať si môžete aj matnú čiernu verziu. Spoľahlivé uzatváranie posuvným jazdcom je možné využívať mnohokrát, takisto aj ZIP, no lepiaci pásik je iba na jedno použitie, no je spoľahlivé a bezpečné. Takže ak hľadáte spoľahlivý a kvalitný spôsob zabalenia menších predmetov, bublinková obálka je jediné riešenie.

Back To Top