Hliníkové dvere

Zvažujete nové dvere do vášho príbytku, do jednotlivých miestností či vstupné dvere? Potrebuje z gruntu nové dvere do novostavby alebo nového bytu? Alebo ste sa rozhodli o ich výmenu? Dvere predstavujú vstup do daného priestoru a v prvom rade by mali byť dostatočne bezpečné a až následne, keď sú splnené ich praktické funkcie, sa kladie dôraz na ich estetickosť a celkové pôsobenie, keďže v značnej miere dotvárajú štýl nášho príbytku.

hliníkové dvere

V našej ponuke nájdete okrem iného aj hliníkové dvere. Vyznačujú sa výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami, takže obavy o únik tepla počas chladnejších alebo zimných dní, sú neopodstatnené. Ďalšími pozitívnymi vlastnosťami hliníkových dverí je ich stálosť, pevnosť, stabilita, dlhá životnosť a jednoduchá údržba. Pri výbere vchodových hliníkových dverí do rodinných domov sa zvažuje ich ladenie k oknám, ktoré môže byť v rovnakých, ale aj kontrastných farbách. Aj v tomto prípade hovoríme o ladení, dopĺňaní a vôbec vytváraní zaujímavého a netradičného výsledného efektu. Hliníkové dvere pozostávajú z rámu, krídla a výplne. V našej ponuke nájdete možnosti výberu určené a vytvorené pre vás, pre našich zákazníkov. V konečnom dôsledku si dvere môžete navrhnúť aj sami alebo zadať vaše detailné špecifické požiadavky, týkajúce sa samotných dverí.

hliníkové dvere s výplňou zo skla

Hliníkové dvere cena je položka pozostávajúca z ceny dverí a z ich montáže. K tomu sa započítava doprava a dopracujeme sa k výslednej celkovej cene za daný produkt. O cene budete informovaní vopred s celkovým rozpisom daných položiek pre váš konkrétny prípad.

Zvažujete sklenenú výplň na vašich hliníkových dverách? Inšpirujte sa na našej internetovej stránke, kde okrem popisu a charakteristiky jednotlivých produktov, nájdete aj fotogalériu, na základe ktorej si môžete zadať požiadavku pre hliníkové dvere potrebných rozmerov práve pre vás. Vytvárame dvere na mieru a vaša spokojnosť je alfou a omegou našej práce.

Back To Top