Únava, podráždenosť a nízke libido

on

Pri téme znížená chuť na sex častejšie natrafíme na články venované ženám, hoci samozrejme aj na články, ktoré riešia túto problematiku u mužov. Pretože to určite nie sú len ženy, čo by so zníženým libidom mali problém. V nejednom prípade sú to ich partneri, na ktorých sú tieto príznaky badateľné a nemajú záujem o intímne chvíle v dostatočnej miere. V miere, ktorá by vyhovovala ich partnerkám.

pár, sex

Vznik takéhoto problému ale nebýva náhodný. Nie je to niečo, čo by sa skrátka dostavilo behom piatich minút. Fakt, že nás tento stav postihol, či už ide o zníženú chuť na sex alebo s ním dokonca spojený problém s erekciou, to sú väčšinou dôsledky škodlivých faktorov, ktoré sa v našom živote hromadia už dlhší čas.

Tento stav má teda stúpajúcu tendenciu a postupný charakter.To zároveň znamená, že ak sa tieto príznaky spozorujú a začnú liečiť včas, či už odborne, tabletkami alebo obmedzením škodlivých faktorov, dokážu byť úspešne odstránené a je dosť pravdepodobné, že sa dokážete vrátiť do vášho pôvodného sexuálneho života.

  • Fakt, že sa u mužov vytráca chuť na sex a spolu s ním sa prejavuje napríklad aj slabá erekcia, býva výsledkom zníženej hladiny testosterónu.
  • Možnými faktormi sú však aj organické ochorenie, psychické problémy, nervozita, zlá fyzická kondícia, nezdravá strava, málo pohybu, nedostatok spánku,…

banán, boxerky

Každopádne s presnejšou diagnózou vám pomôže váš lekár, ktorý následne stanoví aj vhodnú liečbu. Pod tým si predstavíme aj tablety na predpis. Nie je však tajomstvom,že na dnešnom trhu sa nachádza tiež viagra bez predpisu https://forcex.sk/ založené na prírodnej báze. S účinnými látkami, ktoré bojujú s fyzickou a psychickou únavou, udržujú zdravú hladinu testosterónu a zvyšujú mužské libido.  Teda prírodné liečivá alebo doplnky stravy, čo pracujú s viacerými dôležitými faktormi. Prinesú vitalitu a zároveň skvalitnenie sexuálneho života.