Bezpečná doprava Vašich potravín

Či už hľadáte malé, stredné veľké alebo veľké prepravky na transport Vašich krehkých potravín, tak u nás nájdete všetko pokope na jednom mieste! Naša spoločnosť patrí medzi najlepších výrobcov platových bedničiek na Slovenskom trhu a v kvalite výrokov nemáme žiadneho ťažkého konkurenta. Mnoho spoločností sa na nás obracia vďaka spoľahlivosti, ktorú naše bedničky na ovocie Schoellerallibert ponúkajú a tiež aj dokážu splniť. Pokiaľ pracujete v poľnohospodárstve či potravinárstve, tak ste sa istotne stretli s množstvom nekvalitných transportných bedničiek, pri ktorých vzniklo viac škody než úžitku. Týmto problémom však môžete dať navždy zbohom a to len vďaka nám.

bednička

Plastové bedničky si u našich či už nových alebo stálych zákazníkov vybudovali veľkú popularitu najmä vďaka jednoduchej manipulácií pri nakladaní a vykladaní, taktiež aj pre ich skladnosť, ktorá Vám zaručí kopec voľného miesta pre ďalšie využitie. Na rozdiel od drevených bedničiek, o ktoré sa treba neustále starať a disponujú negatívami ako je hmotnosť či časté poškodenie pri manipulácií, o plastové bedničky nebudete mať žiadnu zbytočnú starosť navyše. Ich čistenie už nemôže byť jednoduchšie a údržba spočíva len v jednoduchom vyčistení vodou. Žiadne špeciálne prípravky na udržiavanie nebudete nikdy potrebovať. S týmto sa dostávame aj k otázke investícií, pretože vďaka dlhej životnosti našich bedničiek na ovocie ušetríte nie len kopu času ale aj financií, ktoré by ste normálne vrážali na obyčajné drevené bedničky.

bednička na ovocie

Využite aj našu ponuku prenájmu týchto bedničiek a vyskúšajte si sami ľahkú manipuláciu. Všetky hygienické nároky potrebné pre kontakt s potravinami spĺňajú na sto percent, takže kvôli prísnym nárokom na hygienu si viac nemusíte robiť starosti. Zvýšte znateľne efektivitu práce a ušetrite vďaka ľahko udržateľným plastovým bedničkám znateľné množstvo financií, ktoré by ste inak celkom určite použili na množstvo nekvalitných bedničiek, ktoré by sa po niekoľkých použitiach rozpadli.

Back To Top