Pitná voda v studni

Mať na záhrade vlastný príchod vody a studňu je v dnešnej dobe na nezaplatenie. Ale čo ak ste zistili, že sa voda z vašej studne nedá piť? Aby voda mohla dostať prívlastok pitná musí spĺňať určité parametre čistoty. Nesmú v nej byť prítomné baktérie, vírusy, ani mikroorganizmy, či ťažké kovy. Ak ste si urobili rozbor a vaša voda bola označená za nepitnú vodu v takom prípade musíte spraviť dezinfekciu vody v studni. Neviete ako na to? Kliknite si na www.vodaservis.sk. My sme jednotkou v úprave a čistení vody na Slovensku. Vďaka našim skúsenostiam a neustálemu vzdelávaniu v odbore vám dokážeme poskytnúť množstvo možností čistenia a dezinfikovania vašej vody.

pint voda

Pri dezinfekcii studne používame nechemickú dezinfekciu pomocou UV lampy, ktorá zničí všetky baktérie a voda vo vašej studni bude opäť pitná. UV lampy, ktoré ponúkame máme overené a môžeme vám zaručiť, že po použití vaša voda bude bezpečná a zdravá a nebudú sa v nej nachádzať žiadne baktérie ani vírusy. Výhodou dezinfekcie pomocou UV lampy je aj tá, že nemusíte použiť chlór k dezinfekcii vody čo býva všade častou praxou. Použitie UV lampy je tiež rýchle a jednoduché a hlavne ekologické a bezpečné.

voda

Viac sa o UV lampách (všetky potrebné informácie a technické parametre) môžete dozvedieť na našej internetovej stránke, ale môžete kontaktovať aj našich zamestnancov, ktorí vám radi poskytnú potrebné informácie a možnosti dezinfekcie vody pomocou UV lampy. Kontaktovať ich môžete telefonicky alebo mailom, kde si tiež môžete dohodnúť bezplatnú konzultáciu alebo poradenstvo s vašim problémom týkajúcim sa úpravy vašej vody v domácnosti, alebo v priemyselnej výrobe. Naše konzultácie, poradenstvo ako aj obhliadka sú bezplatné pre našich zákazníkov. Pite zdravú, čistú a bezpečnú vodu vďaka Voda Servisu, ktorý vám vždy pomôže s jej úpravou.

Back To Top