Pai Treehouse – Ubytovanie a pamiatka

Hotelový komplex Pai Treehouse Resort sa dá bezpečne priradiť k miestnym zaujímavostiam. Neobvykle, autenticky a zábavný zážitok pre takýchto sofistikovaných cestovateľov ako ja.

fantazie

  • Spočiatku je to len hotelový komplex. Neobvyklé, ale typické pre Pai. Dokonale sprostredkováva atmosféru tohto mladého Rastafarai mesta. Nie, je plná najbežnejších hotelov, ale mnohí ľudia radi bývajú v bambusových bungalovoch a drevených domoch, aby boli bližšie k prírode.
  • Od detstva ma lákajú všetky druhy chát na stromoch a iné exotické bývanie. Stráviť 1-2 noci nanajvýš ale žiť dlhú dobu, samozrejme, nie. Nie je to tak dávno, čo som sa zastavil na niečo také . Keď som našiel Treehouse Resort , rozhodol som sa, že uvidíme, ako všetko vyzerá v skutočnosti a nie na krásnych fotografiách. Po príchode sa ukázalo, že na území je platený vstup, zrejme nie som jediný a miesto sa už stalo medzníkom. Naozaj, územie je krásne a dobre upravené.
  • Na recepcii mi bolo povedané, že nedávno postavili druhý dom na strome a teraz sú dve. V starom domčeku sa nachádzajú 3 izby a v novom – až 4. Starý dom, samozrejme, vyzerá autentickejšie, kde sú schody a zábradlia vyrobené zo starého dreva, preto je vizuálne neobvyklejšie. Nový dom nevyzerá tak náročne, jednoduchšie. Je to však pohodlnejšie a niekedy aj bezpečnejšie pre rodiny s dieťaťom. Pretože do starého domu je také schodisko, že aj dospelý sa môže šmyknúť aj keď je triezvy. Okrem týchto domov, tam sú ďalšie miestnosti, ako sú vily, ktoré idú za úplne inú cenu. Všeobecne – veľmi pekné miesto.

domek
K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovisko. Príchod majiteľov s domácimi zvieratami nie je zakázaný. Celkovo je tu 14 typov izieb s rôznymi možnosťami pre priestrannosť a postele, ktoré sú určené pre počet hostí od 2 do 6 osôb. Všetky izby majú ventilátory, chladničky a káblovú TV. Niektoré izby potešia aj vlastné kúpeľne. Všeobecne platí, že pocit z izieb je starý, je čas urobiť opravu, takže hodnotenie je normálne, ale nie vysoké.

Back To Top