Nemci vám dajú desaťtisíc eur za vašu superschopnosť

Dokážete nájsť vodu pomocou špeciálnej paličky, silou vôle rozhýbať malé predmety alebo prípadne svoje myšlienky šíriť telepaticky? Máme pre vás perfektnú ponuku, môžete dostať až desaťtisíc eur! Skupina nemeckých vedcov vám ich vyplatí, ak svoje superschopnosti aj objektívne dokážete.

zeměkoule

Para-vedy a výskum
GWUP je spoločnosť pre výskum para-vied, jej členmi sú nemeckí biológovia, fyzici aj psychológovia, ktorí sa sústreďujú na odhaľovanie šarlatánov, ľudí, ktorí tvrdia, že majú schopnosť telepatie alebo telekinézy. Každý rok ich teda pozvú na Würzburskú univerzitu a dajú im príležitosť tieto svoje tvrdenia aj dokázať, za čo im vyplatia sľúbených desaťtisíc eur. Zo 60-tich osôb, ktoré sa prihlásili, sa to doposiaľ nepodarilo ani jednej. Testovaním chcú vedci presvedčiť ľudí, ktorí si svoje schopnosti vysvetľujú ako nadprirodzené schopnosti, že to nie je pravda, že prípady, keď sa im niečo také prihodilo, bola len zhoda náhod, preto pri tomto objektívnom teste každý jeden z nich zlyhá.

Superschopnosti a výhovorky
Vedci sa vyhodnocovaniu testov venujú precízne, chcú minimalizovať ovplyvňovanie pokusov šťastnou náhodou. V roku 2017 sa o peniaze uchádzal muž, ktorý tvrdil, že silou mysle pohne malými predmetmi. Pripravili mu teda pokus, pri ktorom mal pohnúť listom papiera. Papier zaistili proti poryvu vetrom sklenenou nádobou, a tak to telekinetik po neúspešných pokusoch vzdal. Ďalšou skupinou sú geopatológovia so schopnosťou nájsť vodu či elektrické vedenia pod zemou a potom sú tu ľudia schopní napríklad levitovať, teda vznášať sa nad zemou. Spoločnou vlastnosťou týchto ľudí je, že ich ani neúspešné pokusy nedokážu presvedčiť, že týmito superschopnosťami neoplývajú, len hľadajú výhovorky a neúspechy pri pokusoch zvaľujú na stres a únavu.

model letadla

Ak sa medzi vami nachádzajú ľudia, ktorí sú o svojej superschopnosti presvedčení a majú záujem byť bohatší o desaťtisíc eur, môžu sa prihlásiť cez web GWUP na testy a ktovie, možno to budete práve vy, kto vedcov presvedčí a finančne si prilepší.

Back To Top