LED osvetlenie DUAL–WHITE

Viac svetla oproti obyčajným žiarovkám, omnoho menej tepla, nižšie prevádzkové náklady, dlhá životnosť, okamžité rozsvietenie, možnosť ovládania, flexibilné umiestnenie, šetrnosť voči životnému prostrediu – tieto fakty dostali LED osvetlenia právom na prvé priečky vo svete svietidiel. A veru niet sa čomu čudovať. LED svetlá vo všetkých podobách sú mimoriadne obľúbené a neustále si získavajú nových a nových „fanúšikov“.

led ziarovka panaci

Pozrime sa bližšie na osvetlenie typu DUAL-WHITE. Obrovskou výhodou efektívneho LED osvetlenia DUAL-WHITE https://www.ledprodukt.sk/112-led-osvetlenie-dual-white je, že si jeho intenzitu dokážete jednoducho prispôsobiť podľa svojich potrieb a nálad vďaka funkcii stmievania, a to v rozsahu 1% – 100%, a pritom vôbec nemusíte opustiť svoje obľúbené miesto na sedačke, prípadne to dokážete aj z vedľajších miestností. Toto osvetlenie sa dá pohodlne ovládať pomocou diaľkového ovládača (je kompatibilné s ovládačom LDPT-WIFI), tabletu či smartfónu a to nielen individuálne, ale aj na všetkých zariadeniach dohromady. Moderné prijímače, ktoré pracujú na frekvencii 2,4GHz nám dokážu zabezpečiť plynulé stmievanie alebo rozsvecovanie a svetlo dokážeme ovládať až do 30 metrovej vzdialenosti.

led ziarovky

Od intímneho osvetlenia cez „dennú bielu“ až po najintenzívnejší stupeň osvetlenia miestnosti – ako Vám to bude vyhovovať. Taktiež si budete môcť navoliť aj farbu svetla od teplej bielej (2700K) až po studenú bielu (6500K). Či už nezávisle alebo spolu, je možné ovládať až 4 okruhy a každý z nich má možnosť napojenia ďalších LED žiaroviek, pásikov a panelov, stačí použiť svoju kreativitu. Nech si už vyberiete akýkoľvek druh LED osvetlenia DUAL-WHITE, dokážete s ním čarovať a vytvoriť si atmosféru akú len budete chcieť. A nakoľko sú možnosti jeho umiestnenia a využitia nekonečné, dokážete si ho naplánovať skutočne do akéhokoľvek priestoru.

Back To Top