Lacné a praktické multimediálne centrum Google Chromecast 2

Dnešné set top boxy už majú svoje operačné systémy alebo funkcie, aké bývajú bežné u mobilných zariadení. Teda zväčša hovoríme o set top boxoch disponujúcich operačným systémom Android, alebo set top boxoch Apple TV. No môžeme si všimnúť, že populárnou sa stáva vecička s názvom Google Chromecast 2, ktorá plní v podstate podobné funkcie, akurát s tým rozdielom že má iný, netradičný dizajn a výjde nás maximálne 50 eur.

ovladač

Pritom sa radí v tejto kategórii medzi top predávané produtky, možno drží v tomto smere i úplné prvenstvo. Hlavný lákadlom je možno práve tá neuveriteľne nižšia cena /oproti konkurencii/, ale vysoká spokojnosť a vlastne pretrvavajúca popularita spojená s čoraz širším vedomím o tomto produtke, nám asi odpovedá i na celkovú kvalitu tohto zariadenia. Je však pravdou, že tento tovar pôsobí oproti konkurencii tak trochu „inak“. Výzorom ale aj funkciami. Nemyslím to však v negatívnom zmysle slova. Toto na prvý pohľad „zvláštne“ zariadenie je veľmi praktické a dokáže zázraky, aké sme od neho možno ani neočakávali. Je to novinka a mnohí možno nevieme, čo si od tohto produktu sľubovať, pričom aj kvôli nižšej cene u nás možno budí nedôveru. Preto sa na tovar Google Chromecast 2 pozrime bližšie.

tablety

Ako to vlastne funguje?
To je asi častá otázka mnohých potencionálnych kupcov, ktorí s týmto novým produktom nemajú vôbec žiadnu skúsenosť. V podstate ide o jednoduchú, ale zato veľmi užitočnú, praktickú a skvelú funkciu. Ak Google Chromecast 2 pripojíte k Vašej TV, potom stačí už len spustiť ľubovoľný obsah cez zariadenie ako notebook, tablet, či smartfón, no a ako zázrakom sa všetok multimediálny obsah zároveň spustí aj na Vašej televíznej obrazovke. Youtube, Netflix, Dailymotion, skrátka cez prenosné zariadenie alebo notebook navštívte akýkoľvek zdroj a Google Chromecast 2 jeho obsah zachytí a prehrá cez TV, pričom pri skončení zábavy uloží Vaše aktivity a na základe toho vytvorí prehľadný zoznam aj odporúčania na základe najprehrávanejších multimédií. 

Back To Top