Keď mužské sebavedomie v posteli trpí.

Aká ponižujúca môže byť pre muža situácia, kedy sa mu v inkriminovaný intímny moment „nepostaví“. Niektorí si totiž na dokonalých výkonoch v posteli zakladajú. Ak dôjde k zlyhaniu v tejto oblasti, niekedy ich to dokáže dlhodobo poznačiť. Jedno zlyhanie vedie k ďalším a ďalším a muž nadobúda pocit, že v tejto sfére je už nepoužiteľný. Keby sme sa na to pozreli z tej optimistickej stránky, bez sexu sa v podstate dá existovať. Ale asi by sa v tomto prípade musel obetovať aj partnerský život, keďže nie každá žena je ochotná žiť s mužom v úplnom celibáte. Ak sa sexu nechceme vzdať, treba ísť na problém s erekciou z úplne inej strany.

Chrobaky

Najskôr je potrebné zistiť hlavnú príčinu problému. Je to príčina psychická alebo fyzická? Viem s tým sám niečo robiť? Zmena životného štýlu, spôsobu myslenia. Prijatie problému ako niečoho dočasného, čo vieme ovplyvniť. Ako ďalšie riešenie je, že môžeme siahnuť po prípravkoch na skvalitnenie erekcie. Nemusí to byť ani svetoznáma Viagra. Na trhu nájdeme jej lacnejšiu a dostupnejšiu verziu – generikum Kamagra Jelly Oral. Jelly Oral je liečivo, za ktorým nemusíte chodiť do lekárne. Po užití funguje pri dostatočnej sexuálnej stimulácii už po desiatich minútach. Sex s kvalitnou erekciou si následne môžete užívať až po dobu piatich hodín.

Sex

Čo má Jelly Oal s Viagrou spoločné, je množstvo účinnej látky Sildenafil obsiahnutej v jednej dávke. Silou a výkonnosťou je Jelly Oral rovnako spoľahlivý. Konzistencia prípravku Jelly Oral je gél, ľahko sa preto užíva, má príjemnú chuť a môžete si ho rozmiešať napríklad v nápoji. Alkoholu alebo aj mastným jedlám sa však v kombinácii s daným liekom radšej vyhnite. Znižujú sa tým jeho účinky. Pred samotným užitím lieku Jelly Oral si samozrejme preštudujte aj príbalový leták, aby ste boli stopercentne oboznámení s kontradikciami a vedľajšími účinkami daného prípravku.

Back To Top