Objavte estetiku a funkčnosť kvalitného nerezového zábradlia

Materiál antikor alebo všeobecne známy nerez predstavuje odolnosť, pevnosť, vysokú kvalitu, funkčnosť, eleganciu a výnimočnú estetiku aj pre zábradlia.

Aby bola dokonale splnená funkcia interiéru alebo exteriéru so schodami, vtedy je kvalitné zábradlie priam nevyhnutnosťou. Potrebujeme ho z viacerých dôvodov – pre zabezpečenie správnej podpory, opory, pre vymedzenie bezpečného priestoru a samozrejme aj z estetického dôvodu.

Zábradlie a schodisko ľudom nielen pomáhalo pri prekonávaní prekážok, vyvýšených miest, určovalo im, pokiaľ môžu prísť, ale plnilo vždy aj dizajnovú funkciu a esteticky dotváralo interiér alebo exteriér.

apartment-406901_640

Moderná doba a súčasnosť si potrpí na elegantné dizajnové doplnky a prvky stavieb, ktoré sa zároveň vyznačujú praktickými a funkčnými vlastnosťami.

Aj ponuka nerezové zábradlia Lmmont.sk je zameraná na kvalitu, eleganciu a praktické využitie s čo najjednoduchšou údržbou a ponúka Vám zábradlia z osvedčeného nerezu, ktorý odolá všetkým poveternostným vplyvom, Kvalitný nerezový materiál je už aj podľa názvu osvedčeným komponentom na realizáciu nerezového zábradlia, má dlhú životnosť, ľahkú údržbu, estetický a čistý vzhľad, výborne sa kombinuje aj s ostatnými materiálmi ako napríklad sklo, drevo alebo kov a zo všetkých materiálov používaných na stavbu zábradlia vydrží najdlhšie. Aj o to pri stavbe zábradlia ide – aby sa elegantný pôvodný vzhľad dlho zachoval, šetrí to Váš čas aj peniaze, nie je potrebný dodatočný náter alebo iná údržba.

artistic-conception-689793_640

V ponuke je forma nerezového zábradlia s lešteným alebo nelešteným povrchom, pre exteriérové zábradlie odporúčame voľbu lešteného povrchu.

Ponuka nerezového zábradlia je vhodná pre akýkoľvek typ schodiska, aj pre atypické točené a guľaté schody, základný prvok vo forme nerezového stĺpika sa vhodne prispôsobí architektúre návrhu schodiska. Nerezové stĺpiky a možnosti ich vzájomného spojenia sú nekonečné, odborníci Vám návrh skontrolujú aj z bezpečnostného hľadiska, aby Vaše nerezové zábradlie bolo skutočne bezpečné.

Ponuka obsahuje možnosti riešenia zábradlia buď formou vzájomného spojenia nerezových stĺpov a laniek, alebo formou kvalitnej sklenenej výplne zo špeciálneho bezpečnostného skla, ktorá má originálny dizajn a najmä v interiéri pôsobí elegantne.

Kvalita použitého materiálu spojená s vysokou estetickou hodnotou, dlhou životnosťou a praktickým udržiavaním a používaním Vás osloví a presvedčí.

Back To Top