Autodoprava Banská Bystrica

Využite naše služby prepravy za skvelé ceny! Ponúkame pre našich zákazníkov expresnú prepravu tovaru v rámci Slovenskej republiky, ale aj po celej Európe! Našími výhodami sú rýchlosť, bezpečnosť a spoľahlivosť! Preto neváhajte, a využite naše služby prepravy! V ponuke máme dve vozidlá do 3,5 T, s rôznymi nosnosťami, do 650 až 1 000 kg. Jednoducho navštívte náš web a vyplňte online formulár, kde Vás spätne budeme kontaktovať a jednoducho a rýchlo sa dohodneme na cenovej ponuke a priblížime Vám ďalšie detaily. Zabezpečujeme prepravu tovaru nákladnými autami už od roku 2006.

dodávka

Ponúkame okrem prepravy tovaru aj ďalšie služby ako preprava pri sťahovaní, zariaďovaní a rekonštrukcií. Využite naše služby autodoprava banská bystrica, kde Vám ponúkame prepravu v rámci celej Slovenskej republiky ale aj po celej Európe. Sme tu pre Vás! Ak potrebujete presťahovať nový nábytok, alebo celú kanceláriu, jednoducho nás kontaktujte a využite naše služby! Rýchlo, komfortne a spoľahlivo! Najspoľahlivejšia preprava tovaru v rámci celej Európy. Ešte nikdy nebolo sťahovanie také rýchle a bezproblémové! Na našom webe si môžete vybrať z ponuky dvoch nákladných vozidiel – Fiat Ducato a VW CADDY.

auto vw

Každé z týchto prepravných vozidiel je bezpečné pre prepravu Vašich vecí. Nie ste si istý? Kontaktujte nás, a my Vám veľmi radi poradíme! Kontaktujte nás telefonicky, emailom alebo priamo cez kontaktný online formulár uvedený na našom webe. Sme tu pre Vás! Ak si neviete poradiť ako prepraviť nové zariadenie, postačí ak sa nám ozvete, a my sa s Vami dohodneme na presnom čase a mieste kde dané veci prenesieme. Také jednoduché! Sme tu pre Vás nonstop! Autodoprava v rámci celého Slovenska a Európskej únie za skvelé ceny. Pre spresnenie našich služieb nájdete na našom webe aj cenník pre dané služby. Sťahovanie a preprava rýchlo, ľahko a lacno!

Back To Top