Aké trendy sa nosia túto jar?

S jarou prichádza jarné upratovanie. Poriadok si treba urobiť nie len v domácnosti, ale mali by ste si nazrieť aj do svojho šatníka. Veci, ktoré nenosíte vytriediť a s radosťou si skriňu doplniť novými trendami roku 2019.

kalhoty

Módne tipy, ktoré sa odporúčajú na túto sezónu a mali by ste ich určite mať v šatníku nie len tento rok by ste si mali zakúpiť čo najskôr, ak chcete ísť s módou. Potlače a logá sa doslova rozmnožili všade, nájdete ich naozaj už aj na doplnkoch, či topánkach. Nájdite si kúsok, ktorý vás vystihuje a noste ho hrdo a s úsmevom.
Na chladné jarné rána vám poslúži šikovný trenčkot, ktorý nikdy nevyjde z módy. Rifľovina je tiež stále aktuálna, či už v podobe džínsovej minisukne alebo starej klasiky – rifľovej bundičky. Ak ste romantická duša rifľovú bundu  si skombinujte s kvetinovými šatami a teniskami a budete prirodzene krásna. Šaty v A-čkovom strihu sa hodia na každú postavu, tento strih zakryje aj drobné nedostatky a hodia sa žene v každom veku. Saká a kostýmy alebo overaly, tie stále pokračujú v trende aj tento rok.

Ak sa vyznáte v nakupovaní, tak isto poznáte, ktoré kúsky potešia vašu dušu nákupnej maniačky. Práve teraz na jar je ten správny čas si oživiť šatník kúskami, ktoré skrátka musíte mať. Z doplnkov sa nosia sa okrúhle slnečné okuliare, visiace náušnice, ruksaky z rôznych materiálov a na scénu sa vracajú ľadvinky.
Móda sa točí neustále dookola, ale furt nájdete v obchode niečo nové, čo vás zaujme. Tak sa nebojte byť krásna a ak stavíte na prirodzenosť a zemité farby, istotne nesplyniete s okolím. Skúste staviť na prírodne materiáli ako je ľan alebo bavlna, ktoré vynosíte počas slnečných dní a budete sa cítiť príjemne.

šaty

Ak váš outfit skombinujete s doplnkami napríklad slamenou kabelkou alebo s visiacimi náušnicami s dreveným efektom budete vyzerať nežne ako boho princezná. Kožené dreváky na podpätku sa tiež vrátili späť na móla. Je už len na vás ako sa zladíte, dôležité je to aby ste sa cítili pohodlne.

Back To Top