Vyhoďte čo nie je in


Ľudia sa často nechcú zbaviť svojho oblečenia ktoré majú radi , a radi ich nosia. Ale doba sa mení , a niektoré kúsky sa musíte jednoducho zbaviť. Nie preto lebo musíte , ale preto lebo už nemajú to čo kedysi.
 dámska obuv červená
1-Topánky
Samozrejme že nemusíte sa zbavovať všetkého čo máte radi . Ale zabaviť sa toho čo už vo svojom šatníku nepotrebujete , je Vám malé , alebo nijak poškodené. Topánky môžu byť takým prvým príkladom. Ak sú Vám malé , načo ich držať vo svojom šatníku. Viem že na niektoré veci pri zbavovaní máte ťažké srdce , no ak sú topánky ešte v zachovalom stave môžete ich darovať niekomu kto ich ešte donosí.
2-Veci z ktorých sa ťažko zbavujete
 
Ak máte v šatníku bordel ale nechcete sa ho zbaviť môžete to urobiť týmto jednoduchým spôsobom. Jednoducho si všetko oblečenie pretrite a všetko čo je Vám malé môžete darovať a ostane môžete ešte donosiť. Takto si urobíte vo svojom šatníku poriadok a budete mať voľný priestor pre ďalšie oblečenie.
 
 
3-Móda ktorá už nie je in
 
Možno si hovoríte že retro je stále dobrým nápadom na oživenie . No niečo v retre ostať musí a jednoducho povedané staré kúsky už neožijete. Platí to aj pri bižutérii ktorá skončila svoju slávu a už je na čase aby boli uložená na čestnom mieste ktoré si môžete sami urobiť. No s bižutériu nemusíte skoncovať naveky. Stále sú najpredávanejším výrobkom súčasnosti a svoju štýl si môžete ožívať aj vďaka touto lacnou módou ktorá oživí vaše oblečenie.
 ponožky a svetry
4-Vyťahané tričká
 
Tričká sú opotrebované , teda nemajú životnosť. V praxi to znamená že aj po niekoľko opraví a oblečení sa tričko opotrebúva teda z klasického M- nového tričká môžete mať XXL tričko ktoré Vám môže byť veľké. Preto ak tieto tričká máte môžete ich ešte použiť na iné účely avšak na oblečenie už asi nebude. Teda môžete ich ešte použiť na doma ale na bežné nosenie do práce či do mesta už asi nie.

Back To Top