Telové peelingy Shemen Amour

Nielen pokožka na tvári si zaslúži Vašu pozornosť. Pokožka celého tela potrebuje Vašu starostlivosť rovnako, krajšia a hebká koža, vyživená a príjemná na dotyk je predsa snom každého z nás – nikto nemá rád pocit vysušenej drsnej pokožky bez života, mdlej a zašednutej, no vhodnou starostlivosťou je dosiahnutie krásnej pokožky doslova hračkou. Pomocou kvalitných a vyživujúcich pleťových peelingov ani zvyšok Vášho tela mimo tváre nemusí byť o nič ukrátený.

prírodné produkty na peeling

Účinné telové peelingy pokožku tela krásne vyživia, zbavia ju odumretých buniek a naštartujú proces regenerácie, to znamená tvorbu nových buniek. Vďaka tomuto jednoduchému procesu bude Vaša koža ako nová, svieža, od pohľadu zdravšia a pružná. Efektívnym a pravidelným používaním kvalitných telových peelingov dosiahnete krásnu a vyživenú pokožku, ktorá bude hydratovaná a vláčna, posilnená o všetky potrebné látky a živiny, ktoré pre svoju zdravú sviežosť nevyhnutne potrebuje. Dosiahnutie takéhoto výsledku je jednoduché – telové peeling stačí použiť raz týždenne rovnakým spôsobom ako u peelingu pleťového na tvári – jemným masírovaním kože celého tela tak účinne odstránime nečistoty a odumreté bunky.

morská soľ

Telové peelingy Amourdeadsea.sk Shemen Amour s prírodným olejmi a soľou z Mŕtveho mora navyše napomáhajú zlepšeniu krvného obehu, čím veľmi účinne napomáhajú v boji proti celulitíde. Vašu pokožku nádherné upokojí, prírodné oleje spolu s aloe vera jej dodajú všetky potrebné látky pre správnu regeneráciu a krásu a zabezpečia Vám mäkkú a hebkú sviežu pokožku, príjemnú na dotyk.

Doprajte aj svojmu telu starostlivosť akú si zaslúži, pokožka tela je každý deň namáhaná a vystavovaná rôznych škodlivým látkam a faktorom, preto si ju musíme chrániť. Chceme predsa aj vo vyššom veku krásne nielen pôsobiť, ale aj sa tak skutočne cítiť. Mladá pokožka je krásna sama o sebe, no efekt mladistvosti vieme dosiahnuť veľmi jednoducho aj vo vyššom veku – stačí siahnuť po vhodným výrobkoch a zvoliť správnu starostlivosť.

Back To Top