Tantra masáže

Tantrické masáže dokážu zrelaxovať telo a zároveň „odblokovať“ naše mentálne bloky a tak nám môžu pomôcť. Prípadne dopomôcť „liečiť“ niektoré javy (napr. predčasná ejakulácia u mužov). Tantrické masáže majú rôzne druhy, napríklad senzuálne masáže. Bratislava Tantra stránka 2 https://bratislavatantra.sk/category/tantra-bratislava/page/2/ má rôzne druhy masáží spolu aj s rôznymi riešeniami problémov. Napríklad senzuálna masáž rieši problémy spojené so stratou chuti na sex, odporúčajú sa couple tantra masáže, ktoré majú prospievať páru. Tantra môže liečiť migrénu, ktorá je snáď najčastejším dôvodom na zamietnutie sexu. Vzrušenie, ktoré pár pociťoval je preč a nikto z páru sa už nesnaží. Riešením sú teda senzuálne masáže a tantra.

Couple tantra masáž

Tantrické masáže môžu byť zamerané aj na erotogénne zóny na mužskom tele. Patria sem najmä ústa, pery a uši v hlavovej časti, potom krk, bradavky, perineum, penis a miešok. Tantrické masáže sa zaoberajú aj masážou lingamu. Táto masáž má klientovi pomôcť s problémami, konkrétne problémy s predčasnou ejakuláciou mužov. Masáž lingamu prospieva k zvládnutiu ejakulácie u mužov. Tieto masáže môžu posilniť aj sebavedomie u mužov a znižujú strach z opačného pohlavia. „Špeciálna“ tantrická masáž. Táto masáž je určená pre zdatnejších jedincov. Jedná sa o klientov, ktorí už majú pár tantrických masáží za sebou. Súčasťou tejto masáže je totiž spoločná sprcha s masérkou, ku ktorej je možné objednať si víno a fondue s čokoládou a čerstvým ovocím.

Senzuálne tantra masáže

Couple Tantra masáže sú v poslednej dobe veľmi vyhľadávané. Partneri musia odpočívať a oddávať sa masáži spolu. Na konci tejto masáže je možné dohodnúť sa s masérkou o masáži pohlavných orgánov muža. Je možné dohodnúť sa aj na masáži pohlavných orgánov ženy. Na konci masáže dostanú klienti od masérky darček. Je to darček za príchod na masáž a za prejavenie dôvery. V ponuke sú možné aj senzuálne masáže – klasická tantra masáž, alebo tzv. body tantra – masérka sa počas masáže priamo dotýka klientovho tela vlastným telom, aby išlo o čo najväčší zážitok.

Back To Top