Nebojte sa stresu

S mojím manželom sme nikdy nemali absolútne žiadny problém. A tým myslím naozaj, že sme nemali problém v ničom. Skvele sme si rozumeli. Chápali sme sa. Vedeli sme, že dokážeme naozaj čokoľvek, keď budeme spolupracovať. Ale ako šiel vek, prišli problémy. To možno tak chodí naozaj s každým, no pre nás to bolo v tej dobe viac, než len ťažké. Mala som pocit, že môj manžel je neustále myšlienkami niekde inde a nemýlila som sa. Vedela som, že je len otázkou času, kedy všetky problémy vyvrcholia v nejakej kríze. Náš najväčší problém však bol, že so mnou môj muž nechcel spávať.

sexy žena

Ženy sa obviňujú
Je jasné, že prvé, čo som spravila bolo, že som sa začala obviňovať. To je však asi to najhoršie, čo môžete spraviť. Vždy som sa neustále obviňovala zo všetkého, čo bolo okolo mňa a z toho, že so mnou nechce spať a nechce sa so mnou milovať, bolo pre mňa niečo otrasné. Myslela som si, že som škaredá, že ho už viac nepriťahujem a jednoducho som si predstavovala všetky možné scenáre, ktoré boli pravdepodobné alebo skôr nepravdepodobné. Myslela som si, že som naozaj hrozná a že ma môj muž už neľúbi.

postel

Problémy s erekciou?
Keď som to raz nevydržala a povedala som mu, ako to cítim, vyhŕklo z neho, že to nie je mnou, ale on má zo stresu problém s erekciou. Zo začiatku som bola z toho naozaj prekvapená, no potom mi došlo, že toto je niečo, čo môžeme začať riešiť spolu. Takže som hneď našla možnosť, ako na tom začať pracovať a bola to cialis cena. Možno by ste si zo začiatku skutočne mysleli, že je to hlúposť a že niečo také prejde, ja som však bola iného názoru a aj keď sa môj manžel bránil, donútila som ho, aby takúto „liečbu“ vyskúšal. Náš sexuálny život bol zrazu tam, kde aj predtým a môj manžel už nemal s erekciou žiadny problém. Verím však, že sa to celé postupne zlepší aj prirodzene. To bude to najlepšie, čo sa stane.

Back To Top