Náušnice so zirkónmi oživia aj ten najnudnejší outfit

Neexistuje azda žena, ktorá by nemala záujem o módu alebo by aspoň jedným očkom nesledovala súčasné trendy v obliekaní, ale aj v doplnkoch. Tie sa takisto menia, s každou sezónou prichádzajú módni návrhári s novinkami, ktoré bezpodmienečne musí mať každá nákupná maniačka. Chválabohu však existujú aj doplnky, ktoré ani rokmi nestratili nič na originalite a vždy budú trendové, hoci s drobnými obmenami v duchu modernizácie a posunu v trendovosti, ktorá neobchádza ani módny priemysel.

pexels-photo-298852

Strieborné náušnice boli, sú a budú módne v ktorejkoľvek dobe. Ich jednoduchá verzia je veľmi obľúbená, pretože ženy sa na nich môžu spoľahnúť každý deň, nezradia ich a skrášlia každý, aj bežný outfit. Ak však hovoríme o akejsi nadstavbe týchto náušníc, musíme spomenúť zirkóny ako jeden z možných skrášľovacích prvkov. Žiarivé kamienky, osadené do prsteňov, príveskov či náušníc, ktoré z jednoduchého kúska razom urobia žiarivý skvost.

crystals-761083_640

Zirkón je minerál, ktorý pekne sfarbené odrody a vysoký lom svetla predurčili na využívanie prevažne v šperkárstve. Práve náušnice so zirkónmi hra svetelných odtieňov očarila výrobcov šperkov, a tak sa zirkóny stali už takmer neoddeliteľnou súčasťou výroby týchto módnych doplnkov. Majú tú vlastnosť, že celý výrobok rozžiaria, spestria a dodajú šperku nádherný lesk. Neodolajú mu dievčatá, ale ani ženy v zrelom veku, pretože ich variabilita a schopnosť dodať eleganciu všetkým ženám ich predurčuje k tomu, že po nich siahame vždy, keď chceme zažiariť a zároveň zostať tajomné.

V ponuke nájdete tie najjednoduchšie verzie s jedným kamienkom v tvare bodky alebo očarujúce kúsky s prepracovanými vzormi a tvarmi, ktoré samé o sebe predstavujú skvost, a ten si už nevyžaduje žiadny iný doplnok. V situácii, keď potrebujeme zažiariť, máme sa na čo spoľahnúť, vždy tu budú pre nás. Ženy, ktoré túžia byť výnimočné a očarujúce v ktorejkoľvek situácii hľadajú vhodný doplnok, a náušnice so zirkónmi sú originálna a správna voľba.

Back To Top