Móda neznamená byť povrchný

Aby ste sa zamysleli nad tým, čo chcete nosiť, musíte sa neodmysliteľne pozrieť aj na módu. Áno, možno si teraz hovoríte, že je to smiešne a čo má vlastne móda s tým, čo chcete nosiť a čo nosiť nechcete. Ale verte tomu, že nakoniec bude toto presne niečo, čo by vás malo motivovať a čo by pre vás malo byť naozaj rozhodujúce. Móda nás všetkých ovplyvňuje či sa nám to páči, alebo nie. Jednoducho to je tak a je smiešne sa tváriť, že nie. Ale to ešte neznamená, že je na tom niečo zlé, práve naopak. Verte tomu, že aj keď ožno máte pocit, že móda nemá vo vašom živote miesto, naozaj by ste sa divili. Nakoniec je presne toto možnosť, ako sa vďaka tomu posunúť ďalej, pretože veľmi dobre viete, čo je pre vás dôležité a prečo je to pre vás dôležité. Na ničom inom ako na vašom názore, naozaj nezáleží.

kabát
 
Je to len o vás a o vašom prístupe.
 
Ak si myslíte, že sa vás móda netýka, tak si otvorte svoju skriňu a naozaj poriadne sa do nej pozrite. Čo skutočne vidíte? Vidíte len hromadu vecí, ktoré nemajú žiadny význam? Alebo vidíte niečo premyslené, na čom naozaj záleží a čo je pre vás podstatné, pretože to presne tak má byť? Nakoniec je toto presne niečo, kedy si uvedomíte, že sa módou podvedomo chtiac či nechtiac proste zaoberáte. A aj keď by ste to nikdy nepovedali, verte tomu, že presne takto to je a aj to tak vždy bude. Nie je to až také ťažké, ako by ste povedali.

děvče

Verte tomu, že sa s tým zmierite, aj keď ste si možno do tejto chvíle mysleli, že ste alternatívny typ človeka. Nie ste. Baví vás móda, pretože móda baví všetkých. Starých, mladých, chlapov, ženy. Jednoducho je to naša súčasť, takže by sme sa nemali báť si to priznať. Sme posadnutí módou. A za čo by sme sa mali hanbiť? Je to naše sebavyjadrenie a nie prejav povrchnosti, takže niet sa o čom rozprávať. Teraz už je to naozaj len na vás, takže tomu verte a držte sa toho.

Back To Top