Zábavné témy, ktoré nič nepokazia

Myslím, že touto záležitosťou si prešiel každý z nás. Teda aspoň väčšina určite. Vždy je v nás pred prvým stretnutím zlý pocit. Máme rôzne obavy, že sa niečo pokazí, alebo že nastane medzi nami a druhou osobou trápne ticho. Po každej takejto situácii sa to snažíte čo najrýchlejšie zachrániť a vymýšľate také témy, že je tá situácia ešte horšia ako keď sme boli ticho.
Dnes tu však máme niekoľko nápadov, ktoré nám pomôžu zbaviť sa týchto situácií.

oslava

  1. TOP 3 veci

Týchto záležitostí môže byť aj viac ako tri, a týkajú sa toho, čo by ste chceli spraviť a stihnúť ešte predtým, ako navždy odídete z tohto sveta. O tejto téme sa dá diskutovať naozaj dlho, a aspoň môžete zistiť priority pre človeka, s ktorým by ste chceli spolu skočiť do vzťahu.

  1. Odvaha

Veľmi dobrá téma je aj o skutkoch, ktoré ste vo vašom živote vykonali. Môžete sa dozvedieť najodvážnejší skutok osoby, s ktorou ste na stretnutí, výšku odvahy tohto človeka, a môžete sa aspoň sami zamyslieť a porozmýšľať nad tým, čo najodvážnejšie ste vo svojom živote vykonali.

  1. Detstvo

O tejto etape života sa dá naozaj rozprávať celé hodiny. Predsa len, nie nadarmo sa vraví, že detstvo a puberta sú najkrajšie obdobie života. Môžete sa baviť o trápnych chvíľach, prvých úrazoch, zábavných zážitkov s kamarátmi alebo súrodencami.

  1. Práca

Je skvelé poznať, kde osoba, s ktorou máš na pláne sa stretávať, pracuje alebo ma na pláne pracovať. Poznať jej skúsenosti, schopnosti a zručnosti. Veľmi zaujímavá však môže byť aj otázka, kde by pracoval, ak by neexistovali peniaze. Č znamená, že by si sa dozvedela, čo ho naozaj zaujíma, keďže v modernej dobe, čo je celkom aj pochopiteľné si veľa ľudí vyberá prácu podľa výšky sumy mesačnej výplaty.

kavárna

  1. Sny

Tiež téma, o ktorej sa dá skvelo porozprávať. Je totiž dôležité rozprávať o veciach, ktoré chceme vo svojom živote dosiahnuť.
A naposledy nezabúdajte na to, že ak idete von s naozaj správnou osobou, tak sa vôbec nepotrebujete zamýšľať nad tým, o čom sa budete rozprávať, proste to pôjde samo. A keď nie, tak život sa nezrúti.
Žijeme len raz, tak sa netrápme takýmito zbytočnosťami, a viac sa zabávajme a usmievajme.

Back To Top