Rozbehnúť startup je dnes jednoduchšie vďaka grantu, ktorý je vyplácaný z fondu v objeme 18 000 eur

Rozbiehať biznis je dosť náročné vzhľadom na nutnosť splnenia všetkých podmienok fungujúcej spoločnosti. Aj keď máte super biznis nápad, sám o sebe na spustenie podnikania nestačí. V poslednom období sa na podnikateľskom trhu objavil „inkubátor“, projekt, ktorý pomáha premieňať nápady na realitu.Stretnutie mladých podnikateľov
 
Šancu má každý dobrý nápad
Pomoc s názvom inkubátor určite ocenia začínajúci podnikatelia, ktorí síce majú v hlave jasný biznis plán, ale jeho premena do reálneho sveta podnikania im robí problémy. Za projektom stojí jeden muž menom Juraj Kováč, ktorý je ochotný všetkým, ktorí sa pokúšajú preraziť so svojim vlastným biznisom, pomôcť. Tvrdí, že jeden rok je čas, za ktorý sa dá urobiť viditeľný pokrok a posunúť sa o hodný kus dopredu. Na to, aby pomohol aj vám, stačí, ak pošlete svoj nápad formou prihlášky. Hranice a obmedzenia nápadov na podnikanie pri prihlasovaní nie sú žiadne, práve naopak, zadarmo je možné získať aj iné benefity. Šancu majú všetky dobré biznis nápady.
 
Popritom môžete získať zadarmo aj:

  • prístup do videokurzu s názvom Rozbehni sa! v hodnote 99 eur
  • poukážku na 100 eur, ktorú môžete použiť na prezentáciu svojho nápadu či zostrojenie prototypu
  • semináre a webovú stránku ušitú na mieru v hodnote 299 eur
  • pracovný zošit a tiež možnosť zúčastniť sa Bootcampu
  • grant na rozvíjanie biznisu z celkového objemu 18 000 eur určených na tento účel

 Peniaze na každom kroku
Projekt má za sebou 8-ročnú existenciu a počas nej sa 100 tisíc eur rozdelilo medzi mladé talenty a na podporu desiatok dobrých nápadov. Pomoc pre ďalších vyše 100 nových projektov, to je kapacita, ktorú má projekt vďaka podpore rôznych partnerov a možnosť využiť túto príležitosť máte aj vy, ak sa zapojíte do inkubačného programu pod názvom „rozbiehátor“.
 
Bootcampy sú odrazový mostík 
Každý záujemca je vítaný na večernom bootcampe, ktorý sa uskutoční v troch mestách: Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach. Začínajúci podnikatelia sa tam dozvedia aké kroky podniknúť pre úspešný rozbeh firmy a budú oboznámení aj so zadaniami. Organizátori potom na základe vypracovaného úvodného zadania oslovia okolo 30 nápadov a tie v nasledujúcej fáze aj podporia.
 

Back To Top