So značkovou šiltovkou budete stále in

Šiltovka je univerzálnym doplnkom, ktorý je možné využiť pre každodenné nosenie. Okrem každodenného nosenia je šiltovka úžasným spoločníkom pre rôzne športové aktivity, výlet do prírody ale aj stretnutie s priateľmi na párty, prechádzku po meste a mnoho ďalších. Šiltovky môžu nosiť chlapci, dievčatá, ženy či muži, môže ich nosiť jednoducho každý. Pre mnoho ľudí je šiltovka neodmysliteľnou súčasťou športového alebo street outfitu. Či už obľubujete nosenie šiltovky skôr von do ulíc alebo ju volíte kvôli vašim obľúbeným športovým a voľnočasovým aktivitám, nie je nad to mať kvalitnú a praktickú šiltovku v šatníku. Ak svoju šiltovku na každý deň ešte nevlastníte, tak ste na tom správnom mieste!

man cap

Na našej stránke trenchtown.sk nájdete širokú ponuku štýlových šiltoviek, z ktorej si určite vyberiete. Okrem toho, že sú štýlové, ponúkame kvalitné a predovšetkým značkové šiltovky Trenchtown.sk. Značkové šiltovky sú in, úžasne dotvoria váš outfit a hodia sa každému. Na stránke môžete nájsť svetové značky akými sú napríklad Twinzz, Alpha Industries, Sik Silk, Superdry a mnoho ďalších.

woman cap

Z nášho sortimentu si môžete vybrať z rôznych farebných kombinácií, výšiviek, motívov a predovšetkým z rôznych značiek. Ponúkame šiltovky s priedušnou sieťkovou zadnou časťou vhodné pre letné horúce počasie, ale tiež univerzálne šiltovky s úplným pokrytím hlavy, využiteľné aj v chladnejšom počasí napríklad na jar, či jeseň. Pánske, dámske, unisex, či detské šiltovky – všetky nájdete na našom e-shope. Značkové šiltovky, ktoré ponúkame sú cenovo dostupné pre každého. Momentálne prebiehajú na našom e-shope 30% a 50% zľavy na vybrané modely, ktoré si rozhodne nemôžete nechať ujsť. Vyberte si tú správnu šiltovku a okoreňte váš športový, či každodenný outfit! Výber je naozaj veľký, a presvedčíte sa o ňom jedine návštevou našej stránky!

Back To Top