Senzuálna masáž – nový level pre váš sexuálny život.

Naša fantázia nemá hranice. U niektorých je fantázia bohatšia, u iných menej rozvinutá. Každopádne, fantázia zohráva významnú úlohu nielen v našom bežnom, ale hlavne v sexuálnom živote. Fantázia môže nudný sex výrazne osviežiť a stane sa pre nás nevyčerpateľnou studnicou inšpirácie. Sex predsa nie je len mechanická aktivita, ale veľká časť sa odohráva aj v hlave a samotný sex tým ovplyvňuje. Ak máte veľkú predstavivosť a partnerka taktiež, viete sa v posteli zabaviť tak, ako nikto. Pri sexe sa zapájajú všetky naše zmysly. Zmyslové vnemy sú následne odosielané do mozgu, kde sú spracúvané a vyhodnocované. Výsledkom celého teda môže byť aj vzrušenie a sexuálna stimulácia. Nebojte sa preto popustiť uzdu svojej fantázie. Použite všetko, čo je použiteľné. Človek je hravý tvor, a preto sa hrajte dosýta.

Sensual

Zahrňte do svojej predohry afrodiziaká, vône a rôzne iné sexuálne vnemy, skúšajte netradičné polohy alebo miesta. Alebo zaraďte do vášho partnerského života senzuálnu masáž. Takú masáž, kde sa zaktivizujú všetky vaše erotogénne zóny, ktoré na tele máte. Senzuálnou masážou sa váš sex posunie na vyššiu, duchovnejšiu rovinu. Zistíte viac o sebe, čo vám vytvára príjemné pocity. Zistíte, ako spolu s partnerkou pomocou vzájomných dotykov dosiahnete spoločne stav rozkoše.

Zena2

Objavujte svoje telá, uvidíte, že je ešte toho veľa, čo ste doposiaľ nevedeli. A keby ste chceli ísť v senzuálnej masáži ešte ďalej, navštívte centrum tantrickej masáže Bratislava tantra centrum. Senzuálna alebo tantrická masáž je ich hlavná špecializácia. Tu sa môžete naučiť nové postupy, polohy a praktiky. Príďte sami alebo vo dvojici. Ponuka rôznych druhov tantra masáží je naozaj široká. Obohaťte svoj sexuálny slovník o nové skúsenosti. Váš sexuálny život určite nebude ľutovať. Senzuálna masáž mu dá úplne nový rozmer.

Back To Top