Profesionálny upratovací servis.

V minulosti bola práca upratovačky často podceňovaná a u niektorých ľudí tento mylný pocit pretrváva dodnes. V skutočnosti ide o veľmi dôležitú a spoločensky prospešnú prácu, ktorá je možno pre spoločnosť viac prínosná ako iné druhy prác, ktoré sa vykonávajú v oblekoch alebo drahých kostýmoch. Aj ľudia pracujúci v upratovacích službách sú už dnes často zastrešovaný upratovacou firmou, ktorá ich zamestnáva a dáva im aj všetky upratovacie prostriedky potrebné na výkon upratovacích prác.

upratovanie

Upratovací servis ponúkajúci svoje služby firmám alebo aj súkromným osobám je už dnes úplnou samozrejmosťou. Výber správnej upratovacej firmy je preto veľmi dôležitý, pretože udržiavanie čistoty a hygienických štandardov je dnes dôležitá a neodmysliteľná súčasť pracovných priestorov a kancelárií vo všetkých odvetviach nášho hospodárstva a služieb.

Pri výbere sú veľmi dôležité referencie, ktoré vám dokážu poskytnúť klienti upratovacích servisov a samozrejme aj dostupnosť upratovacej a čistiacej techniky, ktorý upratovacia firma vlastní. Ak ste vlastníkom veľkej fabriky alebo rozsiahlych kancelárskych priestorov, tak upratovačka vyzbrojená jedným vedrom a handrou to určite nezvládne. Preto nielen skúsenosti a dobré referencie, ale aj dobrá výbava najmodernejšou technikou je často veľmi dôležitá pre zvládnutie požadovaných úloh.

upratovanie

Takou spoločnosťou so zaškoleným personálom a modernou čistiacou technikou je čistiaci servis GRANT pôsobiaci na východe Slovenska. Okrem pravidelného upratovania firiem, organizácií a priemyselných objektov čistiaci servis GRANT ponúka aj dezinfekciu priestorov ozónom pomocou generátorov ozónu. Takáto dezinfekcia je najefektívnejším spôsobom na zničenie vírusov, plesní, baktérií a roztočov. Ide o veľmi bezpečnú a vyhľadávanú dezinfekciu, pretože ozón jednoducho prenikne do všetkých priestorov a následne sa premení na neškodný kyslík.

Back To Top