Diamantová masáž

Cítite sa unavený a vyčerpaný? Ste bez energie a bez,,šťavy,,? Neváhajte a príďte sa zrelaxovať do príjemného prostredia nášho salóna priamo v centre Bratislavy tantra spa Bratislava tantra kde Vás veľmi radi privítame v ktoromkoľvek čase. Môžete si u nás vybrať z veľkého množstva šikovných masérok. Naše masérky sú špeciálne školené v oblasti erotic massage. Ponúkame Vám krásu spojenú s umením masáže a pôžitku. Neponúkame bežné sexuálne služby.

stiahnuť (5)

Ponúkame príjemný relax v krásnom prostredí a ohromnú rozkoš priam bohémskych rozmerov ktorá odbúra stres nahromadený vo Vašom tele a mysli. Pomôže Vám opäť načerpať novú energiu a dokonale povzbudí do nasledujúcich dní. Neváhajte a vyberte si hneď teraz online masérku, ktorá sa postará o Vaše telo a myseľ. Po Vašom výbere Vás už bude očakávať krásna a špeciálne školená masérka aj s malým občerstvením. Po úvodnom zoznámení sa Vám ponúkneme sprchu ktorá Vás príjemne osvieži a povzbudí do nasledujúcich chvíľ. Samozrejme pomôže k 100 % hygiene na ktorú kladieme vysoký dôraz. Potom Vás už nič nebude deliť od ponorenia sa do blaženého relaxu a ničím nerušených chvíľ. Ponúkame viacero programov pri výbere ktorých Vás čakajú určité,,bonusy,, naviac a takisto zľavy. Vieme si samozrejme vážiť aj stáleho klienta a preto Vás po tretej návšteve nášho salóna radi odmeníme. Tantra masáž je spojená s masážou celého tela a taktiež liečivou masážou.

stiahnuť (6)

U nás si zregenerujete nie len telo ale aj myseľ a dušu. Prídete na úplne iné myšlienky a napätie z Vás rázom opadne. Uvoľníte sa spôsobom o ktorom málokto sníva a načerpáte sa novou energiou.Príjemné prostredie, krásne masérky, príjemná hudba a nebeské vône na Vás čakajú v našom salóne. Po masáži na Vás čaká chvíľa uvoľnenia a čas na vstrebanie nových zážitkov a vzrušenia po ktorom určite radi uvítate príjemnú sprchu. Po nej Vás bude čakať malý darček ako prejav vďaky a dôvery z Vašej návštevy nášhom salóna.

Back To Top